Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 | 3ks

Kód: 46
435 Kč –50 %
BreaSAFE foto SQ 0003 RESPIRATOR woman
435 Kč –50 % 217 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nanovlákenný opakovaně použitelný respirátor s certifikátem od Výzkumného ústavu bezpečnosti práce dle Evropské normy EN 149:2001+A1:2009. Respirátor odpovídá ochranné třídě FFP2 - záchyt minimálně 94 % pevných (průměrná velikost částic 0,6 μm) nebo kapalných (průměrná velikost částic 0,4 μm) částic v ovzduší.

- dokonale chrání vás i vaše okolí (bezventilová technologie)

- při správné manipulaci můžete jeden respirátor bezpečně používat 1 - 2 týdny

- inovativní nanovlákenná filtrační technologie NnF MBRANE BreaSAFE® s obsahem aktivního stříbra s antimikrobiálním účinkem

- skvěle prodyšný (240 cm2) a pohodlný (váha 16 g)

- vnitřní rozměr respirátoru: 12,5 cm v nejširší části, 14 cm na výšku od kořene nosu po spodní okraj

  

cena je včetně DPH

 1 balení obsahuje 3 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

BreaSAFE® ANTI-COVID-19 je nanovlákenný, antimikrobiální, opakovaně použitelný respirátor se všemi potřebnými certifikacemi. Použité materiály a technologie výroby z něj dělají dokonalou ochranu proti viru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19. 

Jeden respirátor (v balení po 3 kusech) můžete využít jako ochranu proti mikroorganismům po dobu 1 - 2 týdnů, což z respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vytváří výbornou volbu v poměru “KVALITA / CENA”.

 

ROZMĚRY RESPIRÁTORU

Rozměry respirátoru z vnitřní strany (na obličeji) - 12,5 cm v nejširší části, 14 cm na výšku od kořene nosu po spodní okraj.

 

VLASTNOSTI RESPIRÁTORU BREASAFE® ANTI-COVID-19:

 • Obsahuje nanovlákennou membránu NnF MBRANE BreaSAFE® od české společnosti PARDAM NANO4FIBERS
 • Opakovaně použitelný - jeden respirátor můžete používat 1 - 2 týdny
 • Antimikrobiální - aktivní stříbro v nanovlákně likviduje mikroorganismy
 • Bez dýchacího ventilu - chrání tak vás, ale i vaše okolí
 • Skvěle prodyšný nanovlákenný materiál - 240 cm2 dýchací plochy 
 • Pohodlné celodenní nošení - váha pouhých 16 g
 • Excelentní “FIT FACTOR” - nízký koeficient obtoku vzduchu kolem respirátoru
 • Hypoalergenní - spojení vrstev respirátoru bez použití lepidel a jiných pojiv

 

DOKONALOU OCHRANU PROTI VIRŮM OCENÍTE, KDYŽ:

 • Jste denně v kontaktu s nemocnými lidmi (ideální např. pro lékaře a zdravotníky)
 • Nechcete poslat vaše kolegy do karantény a ohrozit tak chod firmy a své i jejich příjmy
 • Chcete chránit sebe, ale i své okolí
 • Bojíte se možné nákazy v hromadných dopravních prostředcích 

 

JEDEN RESPIRÁTOR NA 2 TÝDNY NOŠENÍ?

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 můžete opakovaně používat za předpokladu, že respirátor ošetříte po každém použití dle Návodu k použití. Interní studie prokázala, že i po 14 násobném ošetření doporučeným čistícím prostředkem nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnější či vnitřní vrstvy respirátoru a především ke snížení filtrační účinnosti použité membrány.

 

Jakmile škodlivé částice pronikly respirátorem a bylo zjištěno znečištění, zápach nebo jiný průnik škodlivin respirátorem a nebo došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu, respirátor nepoužívejte.

 

JAK SE SPRÁVNĚ STARAT O RESPIRÁTOR?

Aby vám respirátor vydržel 1 - 2 týdny, je potřeba se o něj správně starat, aby si zachoval své vlastnosti po celou dobu a vy jste tak byli neustále chráněni. Doporučujeme respirátor ošetřit po každém použití dezinfekcí ve spreji (ideálně na bázi lihu či isopropylalkoholu) nebo teplem v horkovzdušném sterilizátoru či autoklávu při maximální teplotě 70°C po dobu 30 minut.

 

JAK MŮŽE BÝT RESPIRÁTOR ANTIMIKROBIÁLNÍ?

Nanovlákenná membrána NnF MBRANE BreaSAFE® obsahuje aktivní stříbro, které bylo vyhodnoceno jako jedna z nejúčinnějších antimikrobiálních látek. Mikroorganismy se tak nemohou v membráně množit a přežívat. Respirátor tak sám likviduje mikroorganismy, které se dostaly k nanovlákenné membráně.

 

DOKONALÁ OCHRANA PŘED NEMOCÍ COVID-19:

Účinnost nanovlákenného respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 potvrdilo také měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která v oficiální zprávě uvedla, že použitá membrána  zachytí 99,5 až 99,9 % virů (testy VFE). Jedná se tak o vhodný nástroj ochrany před virovou nákazou, jako je např. SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

VLASTNOSTI RESPIRÁTORU JSOU PODLOŽENÉ:

Vše, co o respirátoru tvrdíme, máme ověřené v rámci provedených interních měření a od nezávislých subjektů jako jsou např. Výzkumný ústav bezpečnosti práce (Praha), Nelson Laboratories (USA), Univerzita J. E. Purkyně (Ústí nad Labem), Technická univerzita Liberec, Akademie věd České republiky ad.

 

DOKUMENTY K PRODUKTU BreaSAFE® ANTI-COVID-19:

NÁVOD K PRODUKTU

PRODUKTOVÝ LIST

CERTIFIKACE FFP2

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ

ZKOUŠKA CITOTOXICITY

Protokol o měření od Nelson Labs (VFE)

Protokol o měření od Nelson Labs (BFE)

 


Máte další otázky ohledně našich produktů? Třeba jsme je pro vás již zodpověděli v sekci FAQ.
 

 

Vážení zákazníci z hygienických důvodů toto zboží nelze vrátit bez udání důvodu ve 14ti denní lhůtě.

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vyrábí česká společnost PARDAM NANO4FIBERS s.r.o., která je hrdým členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.

Doplňkové parametry

Kategorie: Respirátory
Hmotnost: 0.03 kg
Položka byla vyprodána…
5
80x
4
4x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
YP Avatar autora | 4.3.2021
Super. Praktický, dobře těsnící, pro opakované použití a český.
5
RM Avatar autora | 4.3.2021
Dodanie bez problémov, tesnosť super, ochrana-uvidíme.
5
PW Avatar autora | 2.3.2021
Výborně sedí a věřím, že i chrání.
4
ZH Avatar autora | 2.3.2021
Vypadá a snad i funguje dobře, ale hned první den se odtrhla upevňovací guma, spravila to sešívačka
5
MN Avatar autora | 1.3.2021
Spokojenost.
5
JK Avatar autora | 28.2.2021
Výborný respirátor. Gumičky se nemohou utrhnout, protože je drží klipsa a díky tomu jde i nastavit délka gumiček. Dýchá se přes něj dostatečně dobře, abych bez problémů vyběhl schody do třetího patra dvakrát po sobě. Jen po sprintu na autobus trochu déle lapám po dechu než bez respirátoru. Jedinou výtku mám k tomu, že si jej musím upravit u kořene nosu, aby dobře těsnil, ale to je spíše problém mého nosu, než respirátoru.
5
HC Avatar autora | 1.2.2021
Výborně sedí a věřím, že i chrání.
5
PF Avatar autora | 31.1.2021
Spokojen, sedí dobře. Jen jeden z respirátorů měl po vybalení na přední části praskliny ve "skořepinové" vrstvě.
5
MM Avatar autora | 30.1.2021
Spokojenost, gumičky za uši by mi líp vyhovovali ale naskytuje se otázka, zda s gumičkami za uši by tak respirátor tak dobře přilnul k obličeji.
5
PS Avatar autora | 29.1.2021
Unikátní nejspolehlivější respirátor. Jednoduchá perfektní desinfekce. Předělal jsem ale uchycení za uši a bezvadně drží, je to praktičtější .
5
ML Avatar autora | 29.1.2021
Když už to musí být, tak jsem spokojená po všech stránkách. Na první pohled vyšší investice se vyplatí, protože se dá použít opakovaně.
5
MK Avatar autora | 29.1.2021
Dobře sedí, dobře těsní, je dostatečně veliký na obličej. Pouze když člověk nosí brýle, musí si trochu "vytvarovat" materiál respirátoru podle svých brýlí, ale to samozřejmě není závada dodaného výrobku. Možná by stálo za to, pouvažovat o gumičkách za uši, jestli to není výhodnější, ale to musí posoudit výrobce. Celkově hodnocení tak 4,5 až 5.
5
JM Avatar autora | 29.1.2021
Nejlepší fit-factor u třídy FFP2, co jsem zatím vyzkoušel. Kupuju ještě SPURTEX V100 FFP2 NR a ten tak netěsní. Zase je o cca 140 Kč levnější. Na druhou stranu BreaSAFE jde znovupoužít a těsnící faktor je vyjma FFP3 to nejlepší, co jsem zkusil. Nosím ještě i FFP3 od 3M a to je samozřejmě takový Mercedes mezi respirátory. Pohodlný a skvěle těsní. Na druhou stranu není nano. Takže 3M už nekupuju a teď už jenom BreaSAFE a do méně virem exponovaných míst SPURTEX V100.
5
ZB Avatar autora | 27.1.2021
Jsem spokojená
5
OP Avatar autora | 25.1.2021
velmi spokojen
5
EV Avatar autora | 23.1.2021
Som spokojna,akurát by mi viac vyhovovali gumičky za uši.
5
D Avatar autora | 19.1.2021
Objednal jsem už poněkolikáté respirátor BreaSafe. Opakovaná objednávka samozřejmě vyjadřuje mojí naprostou spokojenost.
5
LV Avatar autora | 18.1.2021
Nej respirator na trhu a dodani do 2.dne
5
ZB Avatar autora | 17.1.2021
Použila jsem ho zatím jen dvakrát, protože mi nákupy nosí synova rodina. Líbí se mi, že je lehounký. Určitá daň za bezpečnost jsou otlaky v horní části obličeje. Ale je to důkaz, že respirátor skutečně dobře těsní. Jediný problém, který s respirátorem mám, je poněkud úsměvný. Nemůžu si utřít nos. Respirátor se nedá jako jednorázová rouška nadzvednout.
5
MN Avatar autora | 16.1.2021
Výborná věc tyhle respirátory, Sedí kolem celé tváře, v kanceláři vydrží až 3-4 týdny, můžete mluvit a nemáte odřené rty a pusu, dokonce si můžete vzít pod respirátor i Havliky nebo nějakou jinou sýrovou tyčinku kolik je tam místa. Prodyšná velice dobře i pro chlapy. Když to už za ty 3-4 týdny neprodychnete tak poznáte že je čas vzít další.. večer stříknu nabízenou desinfekcí a ráno je to zase připravené - jednoduché na údržbu. Už několikrát jsem byl v kritické blízkosti positivních (meeting room, auto) a k přenosu nedošlo. Maximální spokojenost. Doporučuji všem co chtějí být skutečně v bezpečí a nemají čas na to být nemocný. Být Blatny tak toto bych nechal distribuovat do všech nemocnic místo těch KN95 z rezerv. Maximální spokojenost.. moc děkuju že jste to vymysleli..
5
AS Avatar autora | 12.1.2021
Velká spokojenost, těsní, dlouho při správném npšení a ošetřování vydrží. Dobrá prodyšnost. Mám už druhou objednávku.
5
JV Avatar autora | 12.1.2021
Ano, jsem. Jen gumičky mi nevyhovovaly, upravila jsem je za uši a jsem velmi spokojená.
5
J Avatar autora | 6.12.2020
Spokojená, dobře sedí
5
JF Avatar autora | 29.11.2020
Jelikož mám CHOPN tak chvilku trvá než se rozdýchám, ale potom už se mi dýchá dobře ale jsem si jist, že jsem chráněn právě kvůli mé plicní nemoci. Při menším ohrožení používám vaše roušky a jsem s nimi velmi spokojen. Zakoupím si další.
5
MN Avatar autora | 20.11.2020
Dobrý den. Spokojen jsem velmi. Jakožto učitel na základní škole jsem se rozhodl neponechat nic náhodě a zakoupit rovnou vícero Vašich kvalitních respirátorů. Respirátor jsem již znal, neboť vedení naší školy nám je poskytlo již v září (2 na pedagogického pracovníka). S poděkováním a přáním mnoha sil, Michal Nedelka
5
OP Avatar autora | 20.11.2020
jsem s výrobkem spokojen
5
MJ Avatar autora | 16.11.2020
Jelikož jsem onkologický pacient, tak jsem spokojená.
5
MP Avatar autora | 7.11.2020
Spokojenost český výrobek, lehky, opakovatelnost, přepočtena cena jako za jednorázový při ochraně proti covidu jen při vousech se pod respirátorem potím (nutno se pravidelně holit) a škoda, že není velikost i pro děti.
5
ZK Avatar autora | 6.11.2020
Velmi spokojena. Jen s brýlemi je trochu potíž. Jsou opřeny o masku a tak jsou dále od očí.
5
Avatar autora | 2.11.2020
Velká spokojenost.
5
A Avatar autora | 2.11.2020
Používáme celá rodina už od srpna a jsme spokojení.
5
FM Avatar autora | 28.10.2020
Spokojeni na100%
4
JM Avatar autora | 27.10.2020
Dobře těsnící, výhodou možnost opakovaného použití,lehce ale ne o mnoho vyšší odpor při dýchání
5
BK Avatar autora | 27.10.2020
Jsem spokojena,OK.
5
JK Avatar autora | 25.10.2020
Spokojen. Dodaní OK.Funkčnost OK.
5
JL Avatar autora | 25.10.2020
OK spoléhám na to co deklarujete, takže po stránce ochrany před Covidem asi to nejlepší co máme , po stránce uživatelské bych možná uvítal, kdyby byly gumičky kulaté a za uši. Zítra skáknu do galantérky a zkusím gumičky vyměnit. Objednal jsem i desinfekci a obojí došlo rychle a v pořádku.
5
MJ Avatar autora | 25.10.2020
Sedí dobře a dá se přes něj i dobře dýchat byť to není tak snadné jako přes roušku.
3
DB Avatar autora | 25.10.2020
Nevýhody: 1, - Jako muž se musím denně oholit, strniště udělá s respirátorem divy. 2, - Díky pevnému tvaru je neskladný do kapsy. 3, + Dlouhodobé užití, snad funkční. To jako laik nemohu posoudit. Spoléhám se na certifikaci.
5
JN Avatar autora | 24.10.2020
Velká spokojenost. Oceňuji řešení uchycení gumičky.
4
ZN Avatar autora | 24.10.2020
Jsem spokojený s funkcí, i s cenou. Již jsem dříve koupil 3. Jelikož mám Covid doma, moje paní, velice nám pomohl. Překonal jsem karanténu. Technické připomínky upínací pásky vna levé straně obca se uvolní. Nemá nosní svorku, úplně dotažení na těsnost je náročné. S pozdravem.
5
JP Avatar autora | 23.10.2020
Sedí pěkně, spokojenost. Jen s brýlemi je trochu problém - plošky mi nemohou dosednout na nos, takže jsou opřené skly (obroučkami) o respirátor a mám je tudíž o něco výše než normálně.
5
OH Avatar autora | 23.10.2020
Prostě skvělé!
5
J Avatar autora | 17.10.2020
Respirátor splnil mé očekávání a s výrobkem jsem spokojený. Oceňuji českého výrobce.
5
SJ Avatar autora | 16.10.2020
Kvituji lehkost respiratoru a nastavitelnost gumicek, ale i rychlost dodání.
5
Avatar autora | 10.10.2020
Jsem spokojen bez výhrad, oceňuji také možnost snadné úpravy gumiček nejen uvolněním nebo přitažením, ale i snadné vytvoření varianty "gumičky za ušní boltce".
5
VM Avatar autora | 10.10.2020
ano, rychlé dodání, respirátor dobře sedí
5
OB Avatar autora | 7.10.2020
Jsem spokojen, dobře sedí, fixace gumiček uzlíkem, prodyšnost dobrá.
5
AH Avatar autora | 6.10.2020
děkuji, ok
5
PK Avatar autora | 4.10.2020
Naprostá spokojenost! Dlouhodobé používání a snadná údržba je velká výhoda oproti jiným respirátorům. Příjemný pocit že se jedná o českého výrobce!
5
MV Avatar autora | 30.9.2020
Jsem spokojená, osobně bych dala přednost gumičkám za uši, ale jinak ******
5
PC Avatar autora | 28.9.2020
Spokojen, dobře se v něm dýchá a brýle se nemlží
5
JD Avatar autora | 28.9.2020
Jsem velmi spokojen ... i když cena by mohla být trošku nižší. Velké díky za kvalitní český výrobek.
5
J Avatar autora | 28.9.2020
Respirátor se skutečně velmi dobře nosí a je lehký. Při nádechu se více přisaje k obličeji, ale současně neklade velký odpor při dýchání. Je dostatečný prostor před ústy a před nosem. Trochu mě vadí při výdechu, vzduch unikající kolem nosu do očí. Brýle se nezamlžují, protože se dají nasadit vlastně až na "nos" respirátoru, takže unikající vzduch při výdechu nejde přímo pod brýle. Opakované použití je bezesporu přínosem.
5
Avatar autora | 28.9.2020
Skvělý produkt,velmi lehký.Rád jsem podpořil českého výrobce, určitě uvažují o další objednávce.
5
AF Avatar autora | 27.9.2020
Vyzkousim až v letadle v listopadu .. dodání bez problemu, dobra sluzba
5
MT Avatar autora | 25.9.2020
velmi spokojena, nenasává se při mluvení do úst, nepouští chloupky, dobře drží na obličeji, nezamlžují se brýle
5
MP Avatar autora | 24.9.2020
Velice dobrý výrobek od českého výrobce. Dobře sedí a hlavně se dá díky použité moderní technologii používat opakovaně k nejvyšší možné ochraně.
5
JG Avatar autora | 24.9.2020
Zatím jsem ho nepoužil, ale pouze jen vysoušel a mám z něj dobrý pocit. Firma reaguje na objednávky rychle,
5
MN Avatar autora | 23.9.2020
Jsem naprosto spokojená jak s produktem, cenou tak i s rychlostí a ochotou firmy.
5
LO Avatar autora | 21.9.2020
Dobře těsní, gumičky jdou až do zahlaví, takže nebolí uši, dýchání je horší, ale to je dáno vyšší učinností záchytu virů. Dobrá volba pro ty, kdo chtějí být ochrannění na 99%.
5
LR Avatar autora | 21.9.2020
Xxxx Splňuje to, co potřebují, ale musím si zvyknout na jeho vzhled na obličeji a na to, že není tak měkký jako látkový.
5
T Avatar autora | 20.9.2020
Česká firma, opakovatelně použitelný respirátor, jednoduchá údržba v troubě, prostě super ochrana!
5
H Avatar autora | 19.9.2020
Naprosto spokojena! Kvalitní a hlavně česky produkt!
5
LV Avatar autora | 18.9.2020
Nejdůležitější jsou filtrační vlastnosti respirátoru, proto hodnotím 5. Nicméně by bylo fajn, kdyby bylo v nabídce více velikostí (na ženskou hlavu je spíš velký) a kdyby se výrobci podařilo lépe vymyslet uchycení/štelování gumiček - při navlékání a utahování se vyvlíkají, což způsobuje další a zbytečnou manipulaci s respirátorem.
5
JJ Avatar autora | 18.9.2020
Oceňuji malou hmotnost a možnost opakovaného použití.
5
MK Avatar autora | 17.9.2020
Pro mě skvělá volba, nemusí však být pro každého. Ne pro jedince s vyššími lícemi a malým nosem. Nedá se dobře nosit s brýlemi, pokud tyto dosedají na nos přímo obrubou, a to ne přímo u kořene nosu. U brýlí se sedélky mohou být tyto pohodlně mezi kořenem nosu a respirátorem.
5
ID Avatar autora | 15.9.2020
Věřím české firmě a rádi ji i podpoříme. Respirátor lehounký i pro velké chlapy. Sedí. Gumičky lze na jedné straně sešít, aby pro větší jistotu nositelů nedošlo k vyvléknutí gumičky. Tedy u větších obličejů. Spokojenost vzhledem k ceně a možnosti opakovaného použití.
5
IS Avatar autora | 14.9.2020
Odpovídá očekávání, jsme spokojeni. Rychlé dodání, dobrá komunikace s obchodem.
5
JS Avatar autora | 13.9.2020
s produktem jsem spokojena,dodánī v pořádku
5
MM Avatar autora | 13.9.2020
Výrobek splnil očekávání
5
HB Avatar autora | 7.9.2020
Trochu těsný,asi mám velkou hlavu.jinak dobrý.
5
PR Avatar autora | 7.9.2020
Respirátory jsou výborné, lehké, oceňujeme delší použitelnost. Dorazily v pořádku a rychle. Držíme palce české firmě, budeme i dále odebírat a zároveň šířit.
5
TH Avatar autora | 5.9.2020
Naprostá spokojenost
5
AH Avatar autora | 3.9.2020
SPOKOJENOST
5
TT Avatar autora | 22.8.2020
Výborně těsní a je dostatečně velký. Gumičky by mohly být malinko delší- při přetahování přes hlavu vyjíždějí, ale stačí udělat uzlík a je vyřešeno. Dříve vyráběným se občas odlepil plast upevňující gumu k respirátoru, poslední kusy ale již měly tento spoj kvalitně přilepeny.
5
PP Avatar autora | 12.8.2020
Naprostá spokojenost. Bez respirátoru nevlezu do metra! Navíc ten pocit, že člověk podpoří českou firmu je super!
5
ZK Avatar autora | 9.8.2020
Velmi spokojen, firma nám vyšla vstříc ještě koncem února, kdy jsme jako podnik chtěli 200 ks jejich skvělých bezventilových respirátorů pro naše zaměstnance.
5
JL Avatar autora | 8.8.2020
Spokojená jsem nejen s produktem, ale i s přístupem zaměstnanců firmy, která jej prodává. Ochota, vstřícnost, velmi rychlé odeslání zboží.
5
AD Avatar autora | 8.8.2020
s produktem jsem velmi spokojena
5
RH Avatar autora | 7.8.2020
Sedí dobře a dýchat se také dá, i když ne tak volně jako přes roušku.
5
Avatar autora | 2.8.2020
Spokojenost je veliká. Komunikace také výborná. Děkuji
5
MB Avatar autora | 31.7.2020
Jsem velmi spokojená, ale jeho hlavní doba použití teprve přijde!
5
LV Avatar autora | 30.7.2020
Koupili jsme pro rodinu, nesedí však každému, před nákupem většího množství ozkoušejte - je problematicky kombinovatelný s některými typy obrouček dioptrických brýlí.
3
JM Avatar autora | 27.7.2020
Dobře sedí, nepadají z něj brýle. Nicméně dnes první použití a už se mi na 2 místech,tedy 2x, při přetahování přes hlavu vytáhla upevňovací guma. Naštěstí lze znovu zasunout.
5
DH Avatar autora | 4.5.2020
Respirátor splnil má očekávání, díky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz